Autor textu MediaGuru
Na pozici marketingového ředitele fintechového start-upu Wflow nastoupil
Tomáš Šebesta.
Novým marketingovým ředitelem fintechového start-upu Wflow, jež automatizuje účetní procesy pomocí umělé inteligence, se stal Tomáš Šebesta. V nové roli se zaměří primárně na podporu obchodního týmu v rámci inbound marketingu, posílení znalosti značky a prohloubení strategických partnerství napříč marketingovými kanály.
Do Wflow přichází Tomáš Šebesta z postu šéfa marketingu logistického startupu Zaslat.cz, dříve zastával pozici CMO ve skupině Outdoor Concept, kde měl na starosti hlavně značky Rock Point a Hannah. Má zkušenosti z různých brandových či marketingových pozic, například v Pivovarech Staropramen, i z role konzultanta v analytické platformě Socialbakers (Emplifi). V současné době působí také jako konzultant v inkubačním programu BIC Plzeň, kde rozvíjí a mentoruje startupy a zajímavé podnikatelské projekty.
V novém působišti se bude Šebesta věnovat především přenastavení výkonnostních kampaní a posílení lead generation, ale také práci se značkou s důrazem na media relations a prohloubení strategických partnerství v ostatních marketingových kanálech.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Tomáš Šebesta # Wflow
Autor textu MediaGuru
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.
Nejsledovanějším pořadem velikonočního pondělí byla po 20. hodině
kriminálka Odznak Vysočina s více než milionem diváků starších 15 let.
Následoval charitativní díl pořadu Peče celá země, který měl zároveň
nejvyšší sledovanost v 15–54.