Autor textu Kateřina Straková
Společnost Hornbach jmenovala nového marketingového ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Stal se jím David Kolář, který na pozici nahrazuje Helenu Ševčíkovou. Nový ředitel marketingu bude zodpovědný především za rozvoj a implementaci marketingových aktivit v souladu se strategií společnosti Hornbach.
David Kolář svou kariéru zahájil ve společnosti Spar. Posléze působil ve společnostech Plus – Discount a Penny Market, ve kterých byl zodpovědný za marketingové aktivity, firemní komunikaci a projekty spojené s integrací převzatých prodejen nebo realizací zákaznických věrnostních programů. V posledním roce se věnoval vlastnímu podnikání na pozici marketingového a obchodního konzultanta.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Prodejce letenek Kiwi.com reaguje na rostoucí vliv umělé inteligence a proměňuje možnosti vyhledávání, zákaznickou podporu i komunikaci
značky. Klíčovými faktory jsou rychlost, kontext a personalizace služeb.
Sweet.tv přistoupila k výraznému omezení počtu programů, které
uživatelům poskytovala zcela zdarma v rámci bezplatného balíčku.
První stanicí zaměřenou výhradně na majitele a milovníky domácích
mazlíčků v českém prostředí bude Dog&Cat TV.