Autor textu MediaGuru
Na pozici marketingového ředitele knižního secondhandu Knihobot pro český
i zahraniční trh nastupuje Radek Hudák.
Novým marketingovým ředitelem knižního secondhandu Knihobot se stává Radek Hudák. Jeho hlavní misí je vybudovat marketingový tým, který bude mít na starosti budování značky a tvorbu kampaní nejen v České republice, ale i zahraničí.
Radek Hudák přichází do Knihobotu ze Shoptetu, kde působil posledních pět let a kde měl na starost marketing pro tři trhy a tři značky – Shoptet, Shoptet Premium a Shoptet Pay. Za sebou má také práci pro Slevomat, kde několik let vedl marketing a kterou zakončil exitem firmy do rukou Secret Escapes za více než 1,5 miliardy korun.
Do Knihobotu nastupuje s cílem budovat značku na českém trhu i v zahraničí, kde knižní secondhand od loňského roku působí na Slovensku, od letošního roku v Rakousku a Německu. Expanze s sebou nese nejen rozšíření týmu, ale také vytvoření komunikační a marketingové strategie, která podpoří rozjezd služby i u zahraničních zákazníků.
„Víme, že čeští zákazníci na naší službě oceňují především jednoduchost a to, že jim ušetříme práci. Kromě toho jsou rádi, že knihy najdou nové majitele a využití. Proto bychom tato témata rádi uplatnili i v komunikaci na zahraničních trzích,“ říká Hudák.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # knihy # expanze # Knihobot # knižní second-hand # Radek Hudák
Autor textu MediaGuru
Vedení v úterý večer po 20:00 udržel seriál Případy mimořádné Marty,
a to i přes návrat seriálu Polabí.
# Aktuality # Marketing # Retail
Kaufland mění svůj věrnostní program Kaufland Card na novou verzi Card
Xtra. Zákazníci nově získají bod za každých 10 Kč nákupu místo
dosavadních 100 Kč a body budou moci měnit za vybrané produkty zdarma.
Program letošní Effie Stage nabídne více než dvacet domácích
i zahraničních hostů. Konference se zaměří na marketingovou efektivitu,
kreativitu, dopady umělé inteligence na značky a vztahy mezi zadavateli a agenturami.