Autor textu MediaGuru
Novou vedoucí marketingu Muzea Prahy se stala Tereza Janečková, která
prošla například agenturami VMLY a Havas.
Tereza Janečková byla jmenována v Muzeu Prahy novou vedoucí marketingu. Roli převzala od dubna 2025. Janečkovou čeká v muzeu v letošním roce především projekt otevření nové expozice v zrekonstruované hlavní budově na Florenci.
Tereza Janečková má za sebou kariéru zahrnující roli creative lead v agentuře VMLY, kde vedla kreativní tým pro uvedení udržitelných produktů od British American Tabaco na trh. Během svého působení v BMW München se věnovala inovacím v oblasti bezpečné přepravy dětí a vedla i zde kampaň zaměřenou na udržitelnost. Byla art directorkou značky Mana a osm let pracovala v agentuře Havas. Vytvořila také vlastní projekt cocokarl.com, ve kterém propaguje podporu přírody, zvířat a udržitelnost.
„Přála bych si pod značkou Muzea Prahy realizovat inovativní a kvalitní výstupy a neřešit při tom čas,“ uvedla ke svému nástupu do Muzea Praha Janečková.
-mav-
# personálie # lidé # marketing # Tereza Janečková # Muzeum Prahy
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.