Autor textu MediaGuru
Marketingovým šéfem automobilky Toyota ČR se stal Michal Velička.
Novým manažerem pro produkt a komunikaci společnosti Toyota Central Europe-Czech se od 1. listopadu stává Michal Velička, který měl dosud na starosti fleetový prodej. V nové funkci bude zodpovídat za ATL a BTL komunikaci značky a nastavení jednotlivých produktů na českém trhu.
Nová struktura marketingového oddělení, které je nyní rozděleno se specializací na oblast komunikace pod vedením Petra Koreckého a na oblast produktu, kterou vede Václav Zikmund, bude zastřešena právě Michalem Veličkou. Toto strukturální vylepšení má mít za cíl posílit rostoucí pozici značky Toyota a jejích produktů na českém trhu.
Michal Velička působil od listopadu 2018 jako Fleet manager v Toyota Central Europe-Czech, před tím zastával post vedoucího marketingu. V minulosti pracoval také jako produktový specialista a více než rok působil na pozici Regional Sales Business Development Manager v Budapešti. Do Toyoty nastoupil v roce 2004 po předchozím absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # automotive # auto # Toyota ČR # Michal Velička
Autor textu MediaGuru
V Karlových Varech debatoval v rámci doprovodného programu letošního
filmového festivalu moderátor ČT Martin Řezníček o roli a významu
veřejnoprávních médií.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 v divácké skupině
starší 15 let byla komedie Slunce, seno, erotika. Zvítězila ve všech
hlavních diváckých skupinách.
Vedení českého portálu s novostavbami Home Portal přebírá Tomáš
Vozáb. Ve funkci CEO střídá zakladatele Radka Procházku a Pavla Friče,
kteří zůstávají ve firmě jako majitelé.