Autor textu MediaGuru
Martin Dolský, dosavadní šéf marketingu Penamu, povede i marketing United
Bakeries.
Do čela marketingu společnosti United Bakeries, kterou v loňském roce koupila pekárenská firma Penam z koncernu Agrofert, nastupuje Martin Dolský.
Martin Dolský doposud vedl marketing Penamu, kde působí posledních deset let. Začínal zde na pozici produktového manažera, pokračoval jako manažer marketingu a v současné době zastává pozici ředitele marketingu. V předchozím letech nabíral zkušenosti mimo jiné v Komerční bance, následovala specializace na FMCG.
Před Martinem Dolským stojí výzva v podobě nastavení komplexní marketingové a komunikační strategie pro značky obou pekárenských společností. Velký potenciál vidí ve značce Odkolek. která by měla získat mnohem větší pozornost, než tomu bylo doposud.
Dolský rovněž počítá s postupným rozšířením týmu a větším zapojením jeho současných členů do řízení svěřených značek. Cílem je, aby došlo k posile v komunikaci brandů United Bakeries a synergii obou společností.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Agrofert # pekárna # United Bakeries # Penam # Odkolek # Martin Dolský
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.