Autor textu Kateřina Straková
Ve středu 16. dubna nasadí společnost Karlovarských minerálních vod nový televizní spot na značku přírodní minerální vody Mattoni, jenž představí nový slogan „Příroda v tobě“.
Tematicky spot odkazuje na pohádkový příběh Kráska a zvíře. Hlavní postavou spotu je topmodelka Linda Vojtová, která se lvem svádí boj o svou „Mattonku“. Ve spotu se rovněž objevuje i generální ředitel společnosti Alessandro Pasquale, který se ujal role řidiče legendárního automobilu Tatra 87. Děj je zasazen do Karlových Varů.
Spot doprovází píseň One day I will fly away, známé z filmu Moulin Rouge. Pro Mattoni píseň nazpívala zpěvačka Charlie One z kapely Ohm Square pod vedením J. P. Muchowa.
Kreativa spotu pochází z dílny agentury Arnold Milano. Produkci zajistila společnost Savage, o postprodukci se postarala společnost Velvet. Režie se ujal Matthias Zentner.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
ÚOHS zastavil správní řízení se Seznam.cz poté, co firma upravila
podmínky. Řízení se týkalo cen na trhu online realitní reklamy.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila na svém posledním
zasedání licenci k provozování zemského digitálního rozhlasového
vysílání programu Šlágr Rádio společnosti Česká muzika.
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 byla v divácké
skupině starší 15 let Modrá krev, která se tak do vedení vrátila.
Výsledky zamíchalo uvedení nové řady pořadu Extrémní proměny, který
byl s menším odstupem dvojkou v 15+, ale zároveň nejsledovanější
v 15–54. Také seriál Kamarádi měl vyrovnanou sledovanost a těsný odstup
na první dva pořady.