Média pro vládní očkovací kampaň zajistí Remmark
Ministerstvo zdravotnictví si na nákup mediálního prostoru pro očkovací
kampaň vybralo agenturu Remmark.
Mediální prostor pro vládní očkovací kampaň, která by měla odstartovat 12. dubna, zajistí agentura Remmark. Ve veřejném výběrovém řízení si ji vybralo ministerstvo zdravotnictví. Vyplývá to ze smlouvy, která byla mezi oběma subjekty podepsána 29. března.
Remmark nakoupí mediální prostor „pro potřeby komunikační, marketingové a PR kampaně pro podporu očkování proti nemoci Covid-19 a témat souvisejících“. Celková cena za dodání mediálního prostoru je 50 mil. korun včetně DPH, z čehož polovina bude alokována do televize, přes 10 mil. korun do tisku, 8 mil. do onlinu, 4 mil. do rádia a 2,3 mil. korun do outdooru.
Na přípravě zadávacích podmínek zakázky se podílela profesní asociace mediálních agentur ASMEA, jež je součástí mezinárodních organizací a také největšího sdružení reklamních agentur v ČR – Asociace komunikačních agentur (AKA).
Kreativu kampaně dodává servisní organizace AKA, hlavním motivem má být tečka symbolicky ukončující pandemii.
-stk-
# reklama # kampaň # AKA # tendr # veřejné výběrové řízení # Ministerstvo zdravotnictví # ASMEA # očkování # Remmark
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Za Dingo Media a DigitalAd jedná Zábrodský, finance vede Vobecký
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Šesti členům Rady ČT končí mandát, nové bude Sněmovna volit asi v dubnu
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Daniel Köppl je poslaneckým asistentem Oty Klempíře
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.