Média pro vládní očkovací kampaň zajistí Remmark
Ministerstvo zdravotnictví si na nákup mediálního prostoru pro očkovací
kampaň vybralo agenturu Remmark.
Mediální prostor pro vládní očkovací kampaň, která by měla odstartovat 12. dubna, zajistí agentura Remmark. Ve veřejném výběrovém řízení si ji vybralo ministerstvo zdravotnictví. Vyplývá to ze smlouvy, která byla mezi oběma subjekty podepsána 29. března.
Remmark nakoupí mediální prostor „pro potřeby komunikační, marketingové a PR kampaně pro podporu očkování proti nemoci Covid-19 a témat souvisejících“. Celková cena za dodání mediálního prostoru je 50 mil. korun včetně DPH, z čehož polovina bude alokována do televize, přes 10 mil. korun do tisku, 8 mil. do onlinu, 4 mil. do rádia a 2,3 mil. korun do outdooru.
Na přípravě zadávacích podmínek zakázky se podílela profesní asociace mediálních agentur ASMEA, jež je součástí mezinárodních organizací a také největšího sdružení reklamních agentur v ČR – Asociace komunikačních agentur (AKA).
Kreativu kampaně dodává servisní organizace AKA, hlavním motivem má být tečka symbolicky ukončující pandemii.
-stk-
# reklama # kampaň # AKA # tendr # veřejné výběrové řízení # Ministerstvo zdravotnictví # ASMEA # očkování # Remmark
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.