Autor textu MediaGuru
Společnost Miele se v nové kampani spojuje se šéfkuchaři i aranžéry
květin.
Společnost Miele spustila kampaň s názvem „Generace 7000 – Nová definice dokonalosti/LifeBeyondOrdinary“, která představuje nejnovější řadu spotřebičů generace 7000. Cílem je rovněž připomenout 120. výročí založení společnosti a prezentovat ji jako trendsettera v oblasti domácích spotřebičů, technologií a designu.
Kuchyňský prostor je v kampani chápán jako místo stvořené pro zážitky. Zapojeni jsou do ní nejen šéfkuchaři, například Gagan Anand z Thajska, Helena Rizzo z Brazílie či Kyle Connaughton z USA, ale i aranžér květin Azuma Makoto z Japonska. V Česku pokračuje Miele ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem.
Kampaň bude k vidění v televizi, tisku, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Součástí bude i komunikace v místě prodeje a PR aktivity.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Televizní moderátorka a hlasatelka Saskia Burešová oslaví 29. července
osmdesáté narozeniny. S Českou televizí je spojena téměř šest
desetiletí, přičemž nejdéle působí jako hlavní tvář pořadu
Kalendárium, který od roku 1993 připomíná historická výročí a osobnosti.
Heineken hledá fanouška, který získá celosezónní vstupenku na závody
Formule 1 v roce 2027. Zapojit se mohou i fanoušci z Česka.
Umělá inteligence má podle Čechů potenciál změnit způsob, jakým
nakupují online. Třetina zákazníků by při nákupech využívala AI
asistenty, kteří by jim pomáhali s výběrem produktů, porovnáním
nabídek nebo bezpečnějším placením.