Autor textu MediaGuru
Agentura Zaraguza jmenuje pro Česko a Slovensko nového kreativního ředitele.
Od pondělí se jím stane Mike Martin, který naposledy působil v tuzemské
Ogilvy.
Na pozici Chief Creative Officer (CCO) pro českou a slovenskou Zaraguzu přichází od 1. září 2025 Mike Martin. Má téměř 25 let zkušeností z globálních reklamních agentur a kromě jiných má na kontě i 21 lvů z Cannes. Zná i tuzemský trh, protože před dvěma lety se stal kreativním ředitelem Ogilvy. Z této pozice odešel letos v červnu.
„Vím, že si na Mikea brousilo zuby několik mezinárodních agentur, včetně těch zahraničních. To, že posílí náš tým, je pro nás v Praze i Bratislavě velká věc. Je to výsledek asi dvouměsíčních intenzivních rozhovorů, ze kterých nakonec vyplynulo, že Mike je pro Zaraguzu – stejně jako Zaraguza pro Mikea – perfektní fit. Věříme, že náš už tak talentovaný tým dostaneme ještě na vyšší úroveň, že si půjdeme pro další zajímavý byznys a taky pro ocenění za práci pro naše klienty, která bude „jiná”,” uvedl Petr Havlíček, CEO Zaraguza CZ.
„Z nové role Chief Creative Officera pro Zaraguzu CZ a SK jsem vážně nadšený. Skvělá nezávislá agentura se skvělými klienty znamená jen jediné – stanou se skvělé věci. Jdeme na to,” nechal se slyšet Mike Martin.
Mike Martin patří mezi výrazné kreativní osobnosti, pracoval především na významných klientech z pivního a automobilového segmentu. Během své kariéry působil na agenturní straně v pěti různých městech a na kontě má řadu ocenění z mezinárodních soutěží kreativity včetně jednadvaceti lvů z Cannes. Vedl například kreativní týmy Ogilvy v Kapském Městě, Johannesburgu a Praze, kde pracoval na lokálních, kontinentálních i globálních kampaních pro významné světové zadavatele. Jeho práce získaly mnoho ocenění. Jako porotce se také zúčastnil významných reklamních světových festivalů.
-mav-
# lidé # kreativa # agentura # Zaraguza # management # kreativní ředitel # Mike Martin # CCO
Autor textu MediaGuru
Na nově vytvořenou pozici Digital & Growth Director v agentuře
Mindsquared nastupuje Adam Chudárek, který bude odpovídat za rozvoj
digitálních služeb, využití AI nástrojů a propojení digitálních,
mediálních a strategických aktivit agentury.
Uniqa zahájila novou kampaň na pojištění auta. Komunikace navazuje na
dlouhodobý koncept „Lepší život společně“ a zaměřuje se na
produktové benefity, mezi které patří bezlimitní pojištění skel či
neomezený odtah vozidla po nehodě.
ČSOB představila novou platformu Na rozjezd určenou mladým lidem, kteří
řeší první kroky k samostatnosti. Uvedení platformy doprovází kampaň od
VCCP, která využívá motiv „finanční terapie“ a zaměřuje se na
nejistoty spojené s dospělostí.