Autor textu MediaGuru
Maďarská značka nárazuvzdorných krytů Mobillfox představila novou
firemní identitu. Komunikaci staví na „odvaze stát si za svým“.
Mobilfox, maďarská značka nárazuvzdorných krytů na mobilní telefony, přichází na trh s novou firemní identitou i rebrandingem komunikace. Nově staví na odvaze a zdravém sebevědomí.
„Tyto dvě hodnoty prostupují životem Mobilfoxu od jeho založení, ale nyní se více odrazí také v korporátní identitě. Nová image a komunikace značky povzbuzuje mladé lidi k tomu, aby byli odvážní, stáli si za svým a nestyděli se vyjádřit,“ vysvětluje Kevin Diller, který založil Mobilfox ve svých 16 letech. Značka zároveň vyzývá lidi, aby ukázali svůj vlastní styl pomocí personalizovaných krytů.
Mobilfox, jež vznikla před šesti lety, se z Maďarska rozšířila nejprve do České republiky a Slovenska, kde má dnes více než milion zákazníků. Nyní je značka přítomna na 16 evropských trzích, jen letos expandovala do šesti zemí – Litvy, Lotyšska, Estonska, Německa, Španělska a Portugalska.
Na všechny trhy uvádí také novou řadu produktů, včetně produktu Full-Shock 3.0, jenž garantuje odolnost proti nárazu ze vzdálenosti až 3,5 půl metru a jehož vnitřní strana zadního krytu je opatřena vzorem mikroteček pro vyšší odolnost a příjemnější uchopení.
Součástí změn je také nový globální profil na Instagramu a renovovaný web.
-stk-
# vizuální identita # mobilní zařízení # změna # komunikace # rebranding # expanze # Mobilfox # kryt
Autor textu MediaGuru
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.