Autor textu MediaGuru
MOL spouští kampaň „Natankuj a vyhraj”. Soutěží o pětileté zásoby
paliva či skútry.
Síť čerpacích stanic MOL startuje začátkem července kampaň s již tradičním konceptem „Natankuj a vyhraj”. Až do konce září mohou zákazníci soutěží o více než 1500 cen a hlavní výhry v podobě devíti skútrů značky Lambretta či pětileté zásoby paliva.
„Kampaň ,Natankuj a vyhraj’ se stala již tradiční aktivitou, kterou díky skvělé odezvě pořádáme již třetím rokem. Soutěží chceme zákazníkům vyjádřit dík za pravidelné využívání našich služeb
a odměnit je za jejich loajalitu,” říká Richard Austen, generální ředitel MOL Česká republika.
Soutěže se může zúčastnit každý, kdo na stanici MOL natankuje alespoň 25 litrů jakéhokoliv paliva, a to zasláním unikátního kódu z účtenky prostřednictvím SMS nebo webu www.jezdinamol.cz.
Kampaň poběží v televizi, na internetu a také na venkovních plochách v blízkosti čerpacích stanic.
Adaptaci televizních spotů a klíčových vizuálů ke kampani připravila kreativní agentura WMC Grey.
-stk-
# reklama # kampaň # spotřebitelská soutěž # WMC Grey # MOL
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.