Autor textu MediaGuru
Na trh přichází novinka 7Days Oreo, spojující v sobě croissant 7Days s krémem s vanilkovou příchutí a kousky sušenek Oreo. Podporuje je kampaň se sloganem „Dej košem všednosti“, která vychází z globálního konceptu „Prank the routine“.
„Náš koncept staví na lákavé nejednoznačnosti. Nedáváme totiž jasnou odpověď na to, kdo koho vlastně inspiroval. Chceme, aby se fanoušci obou značek při zakousnutí do tohoto jedinečného dua sami rozhodli, zda právě znovuobjevují croissant 7Days, nebo ochutnávají sušenky Oreo ve zcela nové podobě,“ říká Jan Byrtus, Brand Manager společnosti Mondelēz, do jejíhož portfolia obě dvě značky patří.
Novinka je dostupná ve dvou formátech balení, a to 60 g a 98 g. Její uvedení doprovází kampaň, jež odstartovala 1. dubna v televizi, digitálním prostředí a na sociálních sítích. Podpora proběhne také v místech prodeje, kde na spotřebitele čeká sampling, soutěže nebo taste testy.
# reklama # kampaň # Oreo # novinka # Mondelēz International # Mondelēz # 7Days
Autor textu MediaGuru
Slevomat Group spouští novou brandovou kampaň „To musíte zažít“,
kterou připravila Mark/BBDO. Má posunout vnímání značky od slevového
portálu směrem k platformě zaměřené na zážitky a dovolené.
Komunikační skupina Dentsu Czech Republic završila propojení divize Dentsu
Social s agenturou Dentsu Creative. Nově budou oba týmy fungovat pod
jednotnou značkou Dentsu Creative.
Letošní ročník iniciativy Národní den beze spěchu zasáhl podle
organizátorů 7,5 milionu lidí a do kampaně se zapojily desítky partnerů
z řad institucí, firem i médií.