Autor textu Martina Vojtěchovská
Ondřej Tomek prodal svůj 34% podíl ve společnosti motejlek.com, novými společníky budou Miroslav Motejlek a Petr Skočdopole. Firma motejlek.com se přejmenuje.
Firmu motejlek.com v posledních měsících provázely spory mezi společníky. Vyvrcholením byl odchod zakladatele a majoritního vlastníka Miroslava Motejlka, se kterým odešel také redaktor Petr Skočdopole a společně uvedli projekt MotejlekSkocdopole.com.
„Nyní dojde ke sloučení obou projektů pod značkou MotejlekSkocdopole.com. Značka motejlek.com již nebude dále používána. Dojde také k přejmenování společnosti a Petr Skočdopole se stane jejím společníkem,“ oznámili Miroslav Motejlek a Petr Skočdopole.
Všichni dosavadní předplatitelé motejlek.com mají být kompenzování za období, kdy nedostávali předplacený obsah, a to automatickým prodloužením předplatného o dobu, kdy nebyl zveřejněn žádný článek na webech motejlek.com, travelmotejlek.com, lawyersmotejlek.com a energymotejlek.com. Jejich registrační údaje na motejlek.com nyní platí i na MotejlekSkocdopole.com.
Kompenzováni mají být i předplatitelé motejlek.com, kteří si v době, kdy měli předplacený obsah motejlek.com a nedostávali ho, objednali MotejlekSkocdopole.com.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Air Bank spouští novou komunikační kampaň zaměřenou na klienty ve věku
18–25 let.
# Aktuality # Lidé # Marketing
Do čela marketingové komunikace skupiny Packeta přišel Jiří Pudil.
Aktualizováno # Aktuality # Audio
Odbory Českého rozhlasu i České televize společně s iniciativou
Veřejnoprávně vstupují do časově neomezené stávkové pohotovosti.