Autor textu Kateřina Straková
Značka ledových káv Mr. Brown posiluje svou marketingovou komunikaci a spouští nový komunikační koncept „Zůstaň ledově klidný“. Staví na každodenních výzvách, které značka pomáhá překonávat s ledově klidnou hlavou. Poprvé ve své historii jde do televize, a to s tváří legendy českého hlasatelství Alexandrem Hemalou.
„Pro náš nový koncept jsme hledali osobnost, která za každých okolností zůstává ledově klidná. Pana Hemalu jsme vybrali pro jeho charakteristický a všem známý projev. Pro nás je ideálním představitelem příjemného, klidného až uklidňujícího vystupování,“ vysvětluje Petra Bednár, brand manažerka Mr. Brown ze společnosti Al-Namura.
Kampaň, jež podpoří kromě image značky i letošní produktovou novinku French Vanilla, bude k vidění od 11. července na stanicích skupiny Prima.
Pod kreativním konceptem je podepsána agentura Comtech. Na tvorbě televizní kampaně se podílela agentura Dílna, která připravila také designové předlohy k dalším komunikačním ATL kanálům a instore komunikaci. Nákup TV médií má na starosti agentura OMD. Na reklamním spotu se produkčně podílel zvukový designér Ladislav Železný, režie se ujal Jan Dufek.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
UGO ve své výroční kampani připomíná dobu, kdy zdravé stravování
ještě nebylo „cool“.
# TV & video # Aktuality # Audio
Výstražná stávka v České televizi a Českém rozhlase bude v pondělí
22. června. Dotkne se všech programů vyjma dětského vysílání. Dotčeny
nebudou zpravodajské a publicistické pořady. Ke stávce dochází poté, co
vláda rozhodla o zrušení poplatků a převodu financování ČT a ČRo pod
státní rozpočet.
Dentsu a Komerční banka prodloužily svou strategickou spolupráci o další
dva roky. Partnerství se má i nadále soustředit na datově řízený
marketing, inovace v komunikaci a udržitelnost, nově pak také na rozvoj
plánování založeného na pozornosti publika.