Autor textu MediaGuru
Česká tenistka Karolína Muchová je tváří kampaně Direct Pro a stala se
zároveň investorkou tohoto fondu.
Skupina Direct pokračuje ve spolupráci s českou tenistkou Karolínou Muchovou, která se stala investorkou fondu Direct Pro. Tato spolupráce podtrhuje dlouhodobou strategii Directu zpřístupnit investice širší veřejnosti.
Spojení s Karolínou Muchovou, která se stala skutečnou investorkou fondu Direct Pro, má vyjádřit filozofii společnosti, že investice „mohou být přístupné a férové pro každého”.
Společná kampaň navazuje na loňské propojení Directu a Karolíny Muchové a letos přináší nový motiv: svět, kde se tenis a investice přirozeně prolínají. Obě oblasti vyžadují strategii, trpělivost, schopnost plánovat i zvládat riziko a přinášet výsledky.
„Uvědomila jsem si, jak důležité je mít vedle týmu trenérů a fyzioterapeutů i jistotu v tom, co bude dál. Investice pro mě nejsou jen o výnosu. Dávají mi pocit jistoty, ale hlavně smysl – třeba v tom, že podporují české firmy. Direct mě zaujal tím, jak přístup k investování zjednodušuje a dělá ho férovým… To jsou hodnoty, které jsou mi blízké,“ uvedla Karolína Muchová, aktuálně nejlepší česká hráčka v žebříčku WTA.
Do tří fondů skupiny Direct – Direct Pro Sicav, Direct Vigo Sicav a Vigo Public – už investoři vložili více než 1,5 miliardy korun. Fondy dlouhodobě přinášejí roční výnos v rozmezí 7 až 10 %, a to jak retailovým, tak kvalifikovaným investorům. Skupina zároveň rozšiřuje své investiční aktivity – naposledy prostřednictvím akvizice investiční platformy Fondee.
„Chceme investování dál zjednodušovat a zpřístupňovat. Naší ambicí je, aby investování nebylo výsadou úzké skupiny. Věříme, že má být dostupné každému – a děláme všechno pro to, aby se stalo přirozenou součástí života co nejvíce lidí,“ říká Pavel Řehák, zakladatel skupiny Direct.
-mav-
# reklama # marketing # investice # finance # Direct # Direct Pro # Karolína Muchová
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.