Autor textu MediaGuru
Společnost Digital Broadcasting zahájila v pondělí vysílání vysílací
sítě „24“ z třetí nové lokality Malešická v Praze.
Společnost Digital Broadcasting zahájila v pondělí 26. září 2022 vysílání vysílací sítě „24“ DVB-T2 (multiplex 24) z třetí nové lokality Malešická v Praze. Na lokalitě Praha ÚTB (Olšanská) postupně snižuje výkon a v pátek 30. září dojde k jejímu vypnutí. Během září tak bude Digital Broadcasting v Praze vysílat souběžně ze všech šesti lokalit. Od října pak bude v Praze provozovat pět vysílačů, což je o dva více než v původním období.
V multiplexu 24 vysílají stanice Nova, Nova Lady, Nova Action, Nova Fun, Nova Gold, Joj Family, Paramount Network, CS mystery, Šláger Originál, Sport 5, Relax, Rebel, JTV, ZAK, LTV Plus, Polar, TV1 a TVS.
-mav-
# TV # Digital Broadcasting # Praha # multiplex 24 # signál # vysílač
Autor textu MediaGuru
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.