Autor textu Kateřina Straková
V prostorách Kongresového centra ve Zlíně proběhne ve dnech 2. až 3. června třináctý ročník konference Duhová kulička, určené všem zájemcům o filmový marketing.
Na letošním ročníku vystoupí Michal Vokoun a Ondřej Kolek, redaktoři popkulturní sekce serveru Markething, kteří návštěvníkům přiblíží trendy v moderním marketingu filmů. Na marketing filmů na sociálních sítích se zaměří Ondřej Nečas, social media expert z MediaGuru. Petr Pouchlý, kreativec a zakladatel společnosti Court of Moravia, promluví na téma transmedia storytellingu.
Přednášky doplní soutěž o nejlepší marketingovou kampaň v oblasti českého a slovenského filmu. Loni si tento titul odnesl slovenský trhák Kandidát, letos o něj soutěží filmy Tři bratři, Trabantem až na konec světa, Zejtra napořád, Gottland a Prvý slovenský horor. Každý se soutěžících představí příběh, který provázel vznik filmových kampaní.
Akce Duhová kulička je součástí Film Industry programu 55. Zlín Film Festivalu 2015.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Asociace public relations – APRA vyhlásila vítěze 21. ročníku České
ceny za PR – Lemur. Absolutním vítězem se stalo Britské velvyslanectví
v Praze. Z agentur si nejvíce sošek odnesla Svengali Communications.
Prodejce letenek Kiwi.com reaguje na rostoucí vliv umělé inteligence a proměňuje možnosti vyhledávání, zákaznickou podporu i komunikaci
značky. Klíčovými faktory jsou rychlost, kontext a personalizace služeb.
Sweet.tv přistoupila k výraznému omezení počtu programů, které
uživatelům poskytovala zcela zdarma v rámci bezplatného balíčku.