Autor textu MediaGuru
Na regionální pozici Chief Data Officer týmu Publicis Le Pont byl jmenován
Adam Nykles.
Komunikační skupina Publicis Groupe CEE jmenovala Adama Nyklese na pozici Chief Data Officer pro Publicis Le Pont, středoevropský tým 600 marketingových expertů z České republiky, Maďarska a Polska. Rozšiřuje se tak jeho dosavadní role v české pobočce Publicis Groupe, kde vedl doposud datový tým agentury Kindred. Nově bude úzce spolupracovat s vedením Publicis Le Pont a lokálními týmy na inovativních řešeních pro klienty.
Adam Nykles se v týmu Publicis Le Pont připojil ke Gabrielu Zábuškovi, jenž působí jako Chief Technology Officer. Jeho jmenování potvrzuje snahu Publicis Groupe CEE rozvíjet v regionu střední a východní Evropy datové a technologické kompetence. Le Pont je středoevropský regionální projekt Publicis Groupe CEE, který propojuje specializované huby Center of Excellence v Česku, Polsku a Maďarsku.
„Data jsou dnes základem všeho, co pro naše klienty děláme. Těším se na možnost pracovat s rozšířeným týmem datových specialistů, propojit se napříč trhy a synchronizovat naše služby za účelem vytvoření kvalitnější nabídky služeb pro naše klienty. Chceme klientům poskytovat strategii v oblasti implementace marketingových technologií a systému správy dat, abychom podpořili posun směrem k data-driven marketingu,“ říká Adam Nykles.
Adam Nykles se v oblasti digitálního marketingu pohybuje 12 let. Má zkušenosti s programatickou reklamou, AdTech a MarTech platformami, daty a digitální transformací. Poslední tři roky v Publicis Groupe vede pražskou datovou divizi Centre of Excellence, regionální hub pro oblast dat a technologií.
-stk-
# personálie # lidé # Publicis Groupe # CEE # Publicis Le Pont # Chief Data Officer # Adam Nykles
Autor textu MediaGuru
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.
Kriminální seriál Specialisté bude na obrazovce TV Nova pokračovat novými
díly. Zahájilo natáčení dvanácté řady.
Od podzimní sezóny se ve vysílání hlavního kanálu TV Nova objeví díly
Ordinace v růžové zahradě, které už byly distribuovány na platformě
Oneplay a dříve na Voyu. Zamířit by měly do večerního vysílání.