Autor textu MediaGuru
Ve finále za rok 2019 je pětice těchto herců: Ondřej Vetchý, Tomáš
Měcháček, Tomáš Jeřábek, Hynek Čermák a Josef Polášek.
V soutěži Českého národního panelu a Nielsen Admosphere o nejlepšího herce nebo herečku v reklamě je známých pět finalistů. Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhne v rámci kreativní soutěže Zlatá pecka 12. února 2020.
Ve finále za rok 2019 je pětice těchto herců: Ondřej Vetchý, Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek, Hynek Čermák a Josef Polášek.
Výzkum oblíbenosti herců v reklamě realizují pátým rokem Asociace českých reklamních agentur (AČRA MK), Nielsen Admosphere a Český národní panel. Respondenti hodnotili herce a herečky v premiérových reklamách předchozího roku. V letošním ročníku bylo vyhodnoceno celkem 15 tisíc dotazníků od respondentů z internetové populace Českého národního panelu starších 15 let. Držitelem ceny za nejlepšího herce či herečku se stane osobnost s nejvyšším průměrným výsledkem.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal start seriálu
Chalupáři. Následoval fotbalový přenos o třetí pozici na MS 2026 (souhrn
ČT sport a Nova Action) a zábavné pořady.
Změny mají podpořit její dlouhodobý přístup, který staví na propojení
značky, produktu, marketingu a celkového fungování firemního byznysu.
Nejsledovanějším pořadem pátečního prázdninového večera po 20:00 byla
filmová komedie Babovřesky 2. Následovala talkshow Všechnopárty.