Autor textu MediaGuru
Podle hrubých investic je Unilever zatím největším letošním zadavatelem
reklamy do médií.
Společnost Unilever si za období prvních deseti měsíců letošního roku udržuje pozici největšího tuzemského zadavatele reklamy do médií. Oproti loňskému stejnému období (leden až říjen 2012) se pětice největších zadavatelů v českých médiích příliš nemění – oproti loňsku vypadla z první pětice společnost L′Oréal a místo ní se mezi prvních pět největších zařadila Sazka.
Mezi TOP 15 zadavateli je největším skokanem Internet Mall, který oproti loňsku téměř zpětinásobil své hrubé mediální investice a začlenil se do první patnáctky nejsilnějších.
I přes nelehkou situaci na televizním trhu, která vedla k omezení reklamních investic některých hlavních zadavatelů, je monitorovaný souhrn investic nejsilnější letošní patnáctky zadavatelů přibližně stejný jako u první patnáctky v loňském roce.
Zdroj: Admosphere
-mav-
Autor textu MediaGuru
# Lidé # Marketing # Aktuality
Novým marketingovým ředitelem Microsoftu pro Česko a Slovensko se stává
Juraj Polerecký.
V loňském roce se více než třetina luxusního zboží prodala ve slevě.
Značky vyhledávají nové možnosti sportovního partnerství.
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici Chief Client Officer fintech Direct Fidoo nastupuje Radek Hájek,
zodpovědný bude i za marketing.