Autor textu Martina Vojtěchovská
Čtvrtý ročník, tři paralelní sály, tři moderátoři, 400 účastníků, téma Digitalizace člověka. Taková bude letošní konference New Media Inspiration. Uskuteční se 21. února od 9 hodin na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Program pro téměř 400 účastníků bude letos probíhat ve třech paralelních sálech a moderovat jej bude osvědčené trio Petr Koubský, Ján Simkanič a Josef Šlerka.
SEO pro mobilní zařízení aneb vaše nalezitelnost v mobilu (Pavel Ungr, SEO konzultant)
Nalezitelnost v mobilních zařízeních na App Store nebo Google Play Store a zejména v mobilech se zapnutou GPS je v zahraničí velké téma, které u nás zatím skoro nikdo neřeší. Poradí, jak projekt správně nastavit už teď tak, abyste byli o krok před konkurencí.
Co se stane, když se techno-bajky potkají s manažerským mozkem (Peter Lelovič, konzultant marketingových komunikací)
Jak banální technologie (digitální fotografie, e-mail, tablety) postupně a plíživě změnily celé odvětví. Na příkladu reklamního průmyslu.
Internet věcí a jeho potencionální bezpečnostní rizika (Filip Chytrý, Virus analyst)
Náhled na bezpečnostní rizika internetu věcí. Zažíváme boom v oblasti připojení k internetu všemožných zařízení, ale už dnes v počátcích vidíme hrozby a malware na tyto platformy. Jaké kroky by vývojáři měli pro zlepšení situace dělat? Co pro svoji bezpečnost můžete udělat vy jako jednotlivec?
Objem informací na internetu se za poslední dva roky téměř zdvojnásobil. Jak můžeme lidem pomoci nalézat kvalitní obsah na internetu v době přebytku informací? Ukážeme využití technologických prototypů k lepšímu pochopení uživatelů.
Další informace a registrační formulář naleznete zde.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
# Aktuality # TV & video # Marketing
Plzeňský Prazdroj zahajuje osvětový projekt, ve kterém chce veřejnosti
ukázat, jak se vyrábí pivo. Komplexní proces zahrnující období až
280 dnů nabídne pomocí přímého přenosu v rámci tzv. slow TV.
Rekordně velká stavba českého reprezentačního dresu složená z kostek
Lego vznikla při barážovém utkání Česka proti Irsku.
VLM od dubna navyšuje tištěný náklad titulu Deník Extra v Praze
z 80 tisíc na 250 tisíc výtisků. Cílem je posílit v hlavním městě
zásah značky Deník v offline prostředí.