Autor textu MediaGuru
NN Životní pojišťovna fúzuje se skupinou Aegon. Tváří přeměny se stala
Martina Sáblíková.
NN Životní pojišťovna uskutečňuje v říjnu svou fúzi se skupinou Aegon, kterou oznámila počátkem letošního roku. Značka Aegon zanikne a NN Životní pojišťovna se stane nástupnickou společností s celkem asi 400 tisíci klientů a pozicí třetí největší životní pojišťovny v České republice.
K posílení povědomí spouští NN Životní pojišťovna 21. října kampaň „Obyčejní hrdinové“, jejíž tváří se stala dlouholetá ambasadorka Aegonu – rychlobruslařka a několikanásobná mistryně světa Martina Sáblíková. V reklamním spotu s ní vystupuje ještě ředitel základní školy Trivium Dobřany Jan Grulich.
Kampaň bude k vidění až do konce roku v televizi a také na internetu, kde bude firma stejně jako ve spotu vyprávět příběhy obyčejných lidí z různých regionů, kteří díky svému odhodlání v životě dělají to, co je naplňuje, a zároveň inspirují druhé.
Na tvorbě reklamní kampaně se podílelo Studio by Creative Dock spolu s produkční společností Punk Film. Svůj hlas spotům propůjčil herec Michal Dlouhý. Režie se ujal Pavel Nosek, za kamerou stál Jan Baset Střítežský.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Třetí řada reality show Zrádci startuje na Prima+ ve středu 16. září a o čtyři dny později, 20. září, na TV Prima.
Na nově vytvořenou pozici Digital & Growth Director v agentuře
Mindsquared nastupuje Adam Chudárek, který bude odpovídat za rozvoj
digitálních služeb, využití AI nástrojů a propojení digitálních,
mediálních a strategických aktivit agentury.
Do čela marketingu a komunikace Letiště Praha se Marek Zeman postaví od
1. září.