Autor textu MediaGuru
TV Nova finišuje s přípravami na spuštění svého pátého kanálu FANDA.
Představí jej v týdnu od 9. července.
TV Nova chce v nejbližších dnech představit podobu svého nového pátého kanálu – FANDA. V týdnu od 9. července totiž svolala tiskovou konferenci, vyplývá z informací, které v neděli společně s logem kanálu (viz obrázek) poskytla novinářům. To naznačuje, že spuštění nového kanálu Novy se blíží.
Nova od 1. července nasadila u satelitních operátorů promo smyčku nového kanálu FANDA. Kdy přesně jej chce spustit v plném provozu, zatím ale neupřesnila. S ohledem na datum tiskové konference se tak ale pravděpodobně stane ještě v polovině července.
Pátý kanál TV Nova, pojmenovaný FANDA, je zaměřen zejména na mužské publikum. Licenci k jeho provozování získala Nova už před rokem. Licence byla nejprve určena pro pozemní vysílání, letos v červnu ale Nova požádala o rozšíření i na satelit. S jeho spuštěním od loňska vyčkávala. Programově má být zaměřen zejména na sport, dramatickou tvorbu a dokumentární tvorbu především americké provenience, a to akčního, kriminálního a sci-fi žánru. Vysílat má podle licenčních podmínek 18–20 hodin denně.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Fotografie Jana Šebka zachycují poslední okamžiky televize Barrandov
v jejím pražském sídle na Barrandově. To na začátku letošních
prázdnin opustila. Provozující společnost Barrandov Televizní Studio
ukončila letos v červnu svou činnost, televizní kanály ale zatím stále
vysílají. Budovu už na konci předloňského roku koupil podnikatel Tomáš
Chrenek.
Vodafone TV rozšíří svou nabídku o novou sportovní stanici Prima Sport.
Kanál bude od 4. srpna dostupný ve všech televizních tarifech operátora.
Zároveň Vodafone nabídne zvýhodněnou nabídku na službu Vodafone TV Lite
& Sport.
Pořadem nedělního večera a zároveň celého dne zůstává Policie Modrava.