Nová Kriminálka Anděl zahájí 25. srpna, Ano, šéfe! od 28. srpna
Do vysílání se v příštím týdnu vrátí zavedené pořady komerčních
stanic Nova a Prima se svými novými díly. Přijdou i zcela nové tituly.
Sedmá řada seriálu Kriminálka Anděl přinese šestnáct nových epizod inspirovaných skutečnými případy od násilí mezi dětmi, přes zneužívání adopcí, manipulace a podvody, až po vraždy. Důraz je kladen nejen na samotné činy, ale i na motivace pachatelů a jejich osobní příběhy. Sedmá řada Kriminálky Anděl odstartuje na TV Nova v pondělí 25. srpna ve 20:20. Na platformě Oneplay je každá epizoda dostupná s týdenním předstihem.
Kriminálka Anděl vstupuje do sedmé řady s novými hereckými tvářemi Martou Dancingerovou a Jiřím Dvořákem. Tato dvojice rozšíří tým kriminalistů v podání herců David Švehlík, Jiří Langmajer, Helena Dvořáková, Marek Taclík a Michal Novotný.
„Sedmá řada pro nás byla příležitostí posunout se dál jak v samotných kriminálních případech, tak v osobních liniích postav. Chceme více zkoumat motivace pachatelů, a tedy i morální dilemata, která jsou v pozadí každého zločinu. Kriminalita dnes často nevychází z černobílého dobra a zla, ale z frustrace, nedorozumění, nátlaku prostředí – a právě tuto komplexitu jsme chtěli přenést i do vyprávění. Nesnažíme se být „temnější“, spíš jsme dospělejší a komplexnější,“ přibližuje novou řadu Tomáš Grombíř, kreativní producent TV Nova.
Ano, šéfe! se vrací po devíti letech
Na platformě Prima+ zahájila ve čtvrtek 21. srpna nová řada pořadu Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe!. Do vysílání se s tímto pořadem vrací Pohlreich po devítileté pauze. Na obrazovkách mohou diváci další sérii sledovat od čtvrtka 28. srpna od 21:20 na TV Prima. Během této série došlo k natáčení stého dílu pořadu.
Další novinky v příštím týdnu
Nové seriály Polabí (Prima) a Bratři a sestry (Nova) se poprvé představí v úterý 26. srpna. V týdnu od 25. srpna budou uvedeny i další pořady pro podzimní vysílání se svými premiérovými díly (7 pádů Honzy Dědka od 26. srpna, Kamarádi od 27. srpna, Show Jana Krause od 27. srpna, Hell’s Kitchen Česko od 27. srpna, Jáma lvová od 27. srpna, Máme rádi Česko od 29. srpna, Mladá krev od 30. srpna).
-mav-
# TV # TV Prima # TV Nova # seriál # program # premiéra # Kriminálka Anděl # podzim # programové schéma # Ano # šéfe!
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Případy mimořádné Marty udržely v úterý prvenství i přes návrat Polabí
Vedení v úterý večer po 20:00 udržel seriál Případy mimořádné Marty,
a to i přes návrat seriálu Polabí.
# Aktuality # Marketing # Retail
Kaufland mění věrnostní program na Card Xtra, desetkrát zrychlí sběr bodů
Kaufland mění svůj věrnostní program Kaufland Card na novou verzi Card
Xtra. Zákazníci nově získají bod za každých 10 Kč nákupu místo
dosavadních 100 Kč a body budou moci měnit za vybrané produkty zdarma.
Nechtěli jsme, aby televizní měření ovládly zájmové skupiny
Asociace televizních organizací, která je zadavatelem výzkumu televizní
sledovanosti, se bude nově majetkově podílet na firmě, která ji data
dodává. Co tato transakce znamená pro televizní trh a proč k ní
dochází, vysvětluje jednatel asociace Michal Jordan.