Autor textu MediaGuru
Vědomostní televizní show The Chase začne natáčet televize Nova. Vysílat
ji bude pod názvem Na lovu.
Televize Nova přivede na tuzemské obrazovky vědomostní soutěž The Chase, kterou bude vysílat pod názvem Na lovu. Jde o licenční pořad, ke kterému televize spouští casting a teprve ho začne natáčet. Kdy se ve vysílání objeví, tak zatím Nova neuvedla.
„Máme velkou radost, že se soutěž The Chase, která zaznamenala fenomenální úspěch po celém světě, objeví v České republice právě na obrazovkách TV Nova. Přináší kombinaci zábavy, vědomostí a velkého napětí,“ sdělila Silvia Majeská, ředitelka programu TV Nova.
The Chase je původem britský televizní kvíz vysílaný stanicí ITV, který patří k jejím divácky nejúspěšnějším pořadům. Soutěžící se v něm utkají proti profesionálnímu hráči „pronásledovateli", který se jim snaží zmařit šance na výhru. Cílem soutěžících je nashromáždit co nejvíc peněz.
Z pořadu The Chase, zdroj: YouTube
V letech 2016, 2017 a 2019 získal pořad britskou Národní televizní cenu. Stal se také úspěšným formátem i v jiných zemích, vysílal se například v Austrálii, USA, Španělsku, Německu, Finsku nebo Číně.
-mav-
# TV # TV Nova # program # pořad # Silvia Majeská # Na lovu # Chase
Autor textu MediaGuru
Pořadem o velikonoční neděli se stal v divácké skupině starší 15 let
seriál Buldok z Poděbrad. Byl pořadem večera i celého dne. Následovala
komedie Vesničko má středisková, která měla nejvyšší sledovanost ve
skupině 15–54.
Všecnopárty se i v sobotu udržela na čele sobotního večera po 20:00
v divácké skupině starší 15 let. Následovaly další zábavní pořady
Zázraky přírody a Superlov, který se stal zároveň jedničkou ve
skupině 15–54.
Postava Hurvínka má letos sté výročí a při této příležitosti vznikla filmová verze divadelní inscenace Hurvínkova cesta do Tramtárie, která zamíří do českých kin 16. dubna. Projekt rozšiřuje dlouhodobě repertoár Divadla Spejbla a Hurvínka a cílí na rodinné publikum. Snímek vychází z představení uvedeného poprvé v roce 2003, které si i po více než dvou dekádách drží popularitu u dětského publika. Filmová adaptace byla natočena na více kamer, doplněna o dynamický střih a zvukové efekty, s cílem přiblížit divadelní titul širšímu publiku prostřednictvím kinodistribuce. Režie filmové verze se ujal Vojtěch Frič, autory původní divadelní hry jsou Denisa Kirschnerová a Martin Klásek. Stopáž filmu činí 54 minut.