Autor textu MediaGuru
Televize Nova se úpravou loga vrací ke své původní grafice. Novou grafiku
nasazuje od pátku 9. srpna.
Televize Nova upravuje své logo a nasazuje nové identy. „V centru zájmu je nadále náš televizní divák. Od zítřejšího dne nasazujeme nové televizní identy a grafiku. Současnou podobou loga se vracíme ke kořenům," uvedl na tiskové konferenci generální ředitel TV Nova Daniel Grunt. Podle jeho slov je v přípravě také změna grafiky u filmového kanálu Nova Cinema.
Hlavním grafickým prvkem TV Nova se stává tzv. nekonečná smyčka, která tak nahrazuje dosavadní spirálu a bude se prolínat veškerými vizuálními výstupy televize. Podle TV Nova symbolizuje vztah k jejím divákům a to, že je staví do centra svého počínání. Logo se objeví od pátku 9. srpna.
„Naše nová vizuální identita symbolizuje diváky jako vnitřní kruh a Novu jako ten vnější. Pro nás je to zpodobnění naší snahy vytvářet svět zábavy, který se nekonečně točí kolem našeho diváka,“ vysvětluje Jakub Strýček, marketingový ředitel.
Grafickou a konceptuální část zastřešila newyorská agentura Loyalkasper, jež stojí za podobnými projekty například pro Disney +, Paramount +, Peacock či MTV.
-lukopol-, -mav-
# TV # marketing # logo # vizuální identita # TV Nova # grafika # brand # Jakub Strýček # Daniel Grunt # ident
Autor textu MediaGuru
Česká televize zařadí k 90. narozeninám Zdeňka Svěráka na dvacet
pořadů. Odvysílá je napříč svými kanály.
Rozšířené měření ATO nabídlo první ostrá data o tom, jak může
sledování přenosů „mimo domov" zvýšit celkový televizní rating
významné sportovní události. Na přenosech ze ZOH 2026 se ukázalo se, že
u nejsledovanějších sportovních přenosů navyšuje sledovanost mimo domov
zásah až o 13 procent.
Do vysílání televize Óčko se vrací nové díly nahé seznamovací reality
show Naked Attraction. Vysílat se budou každou středu od 22:00.