Autor textu MediaGuru
Nova v létě vsadí na Kriminálku Anděl, premiérové díly Milionáře nebo
Comeback.
Skupina Nova odstartuje své letní programové schéma v pondělí 26. června. Zařadí do něj české seriály, filmy i premiérové díly soutěžní show Chcete být milionářem? s Markem Vašutem.
Pondělní a nedělní prime-time bude patřit repríze seriálu Kriminálka Anděl, úterní večer seriálům Dynastie Nováků a Návštěvníci. Ve středu poběží show Chcete být milionářem? a ve čtvrtek repríza sitkomu Comeback. V pátek Nova uvede snímky z české tvorby jako Jak se krotí krokodýli, Ať žijí duchové, Pohádkář, Doktor od jezera hrochů, Román pro muže, U mě dobrý, Bobule nebo Román pro ženy. Během sobotních večerů odvysílá zahraniční filmy, například Dannyho parťáci, Křižovatka smrti, Avengers, Thor, Strážce Galaxie či filmové zpracování Sexu ve městě.
V podvečer se na obrazovku vrátí Hospoda (od 18:45). Připraveny jsou také premiérové díly seriálu Drazí sousedé a sitcomu Helena (oba od 17:30).

-stk-
Autor textu MediaGuru
Zvažované úpravy poplatku by byly pro televizi likvidační, říká
předseda Rady České televize Karel Novák.
Mediální podnikatel Pavel Hájek rozšíří své portfolio o Energy TV,
televizi věnovanou energetice.
Regionální televizní stanice Praha TV podala žádost o udělení nové
licence pro pozemní digitální vysílání.