Autor textu Kateřina Straková
Televize Nova ve spolupráci se společností Bontonfilm vydává kompletní první řadu svého původního televizního seriálu Policie Modrava na DVD. V DVD kompletu najdou diváci celkem šest disků obsahující všech šestnáct epizod seriálu, bonusový materiál i doplňující brožuru se zajímavostmi z natáčení.
V seriálu se v hlavních rolích představí herci Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Matěj Dadák, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jan Pohan, Jana Boušková, Taťjana Medvecká a řada dalších.
Seriál Policie Modrava měl v průběhu celého jarního vysílání nadprůměrné výsledky. Průměrná sledovanost byla 2,1 milionů diváků starších 15 let, a seriál se tak stal prozatím nejsledovanějším pořadem letošního roku. V současné chvíli se připravuje jeho další řada.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
V nové digitální kampani „I rodiče si zaslouží medaili“ vzdává
McDonald’s hold rodičům podporujícím mladé sportovce.
Canal+ a Skylink dají dokument Pan Nikdo proti Putinovi v ceně videotéky,
uvede ho i Canal+ Action.
Kreativní agentura Saatchi & Saatchi Prague ze skupiny Publicis Groupe
rozšiřuje své vedení. Do agentury nastoupila Klára Palmer, která bude
zodpovědná za řízení a rozvoj kreativního týmu.