Autor textu MediaGuru
Na pozici PR manažera poradenské společnosti PwC nastoupil Aleš Černý, do
komunikačního týmu přišla i Kateřina Šírová.
Public relations ve společnosti PwC Česká Republika má od srpna na starosti Aleš Černý. Ve firmě bude řídit implementaci nové PR strategie a klíčové mediální projekty, jako je například průzkum názorů generálních ředitelů CEO Survey.
Aleš Černý působil posledních přibližně deset let v médiích jako reportér, redaktor a editor. Naposledy v redakci Seznam Zpráv a Televize Seznam, předtím v Hospodářských novinách, MF Dnes a iDnes.cz. Věnoval se ekonomickým tématům, hlavně technologiím, financím, realitám nebo telekomunikacím.
Před dvěma měsíci do komunikačního týmu PwC nastoupila i Kateřina Šírová na pozici PR specialist. Předtím působila v PR agentuře Botticelli, kde měla na starosti korporátní i produktovou komunikaci klientů.
-mav-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Tisk # Online
Mediální skupina Vltava Labe Media upravuje svou obchodní strukturu a vytváří novou pozici vedení centrálního obchodu. Obsadí ji František
Olbert.
Značka Frisco přichází s novou kampaní od Boomerang Communication.
Navazuje v ní na dlouhodobý claim „Buďme holky častěji“ a prostřednictvím autentických situací zdůrazňuje spontánnost, emoce a zážitky.
ČSOB obměňuje vedení. Retailovou distribuci nově povede Alena Křížová,
změny se dotkly i Ušetřeno.cz.