Novým tiskovým mluvčím České televize je Michal Pleskot
Nový tiskový mluvčí přichází do České televize z Ministerstva
spravedlnosti. Zaujme post po Vendule Krejčové, která v dubnu z ČT
odešla.
Novým tiskovým mluvčím České televize je od října Michal Pleskot, který do ČT přichází z Ministerstva spravedlnosti, kde působil jako zástupce tiskového mluvčího. Předchozí zkušenosti sbíral v marketingovém a produkčním týmu Divadla Kalich. Má za sebou několik hereckých angažmá, včetně divadelních a seriálových. Byl také rozhlasovým moderátorem tuzemských rádií.
Pozice tiskového mluvčího nebyla v ČT obsazena od dubnového odchodu Venduly Krejčové.
Tiskové a PR oddělení pod vedením Michala Pleskota, spadají do útvaru Komunikace, mediálního partnerství a charity České televize, v jehož čele stojí Jana Mrákotová. Útvar je přímo podřízený generálnímu řediteli.
Zástupcem tiskového mluvčího zůstává Radek Konečný. Tiskové oddělení České televize tak nyní tvoří Michal Pleskot, Radek Konečný, který má ve svém portfoliu také komunikaci k programu ČT24 a Patrik Vacek se specializací na komunikaci ČT sport a iVysílání.
V oddělení PR zajišťujícím prezentaci pořadů České televize působí čtyři specialistky zaměřující se na jednotlivé programy. Komunikaci pořadů vysílaných na ČT1 se věnují Karolína Pelikánová a Miroslava Srdínková, na tvorbu ČT2, ČT art se specializuje Andrea Zunová a pořady ČT :D a vzdělávacího webu ČT edu jsou spojené s Eliškou Faltusovou.
-mav-
# lidé # Česká televize # ČT # komunikace # PR # tiskový mluvčí # Michal Pleskot
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Albert si na komunikaci vybírá Pepr Consulting
Korporátní i produktovou komunikaci zajistí pro Albert agentura Pepr
Consulting.
YouTube umožní nastavit časový limit pro sledování Shorts
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Klempíř: Redukci médií veřejné služby nemáme v úmyslu
Vládní koalice nemá podle ministra kultury Ota Klempíře (Motoristé)
v úmyslu redukci médií veřejné služby a toto téma není na stole.