Autor textu Kateřina Straková
Značka Nutella slaví letos 50. narozeniny. Při této příležitosti spustila mezinárodní kampaň s názvem „50 years full of stories“ (50 let plných příběhů), v níž žádá své fanoušky, aby své příběhy se značkou Nutella v podobě krátkého textu, fotografií či videa sdíleli na webových stránkách NutellaStories.com.
Na stránce je nasdíleno už přes 42 tisíc příběhů, přičemž nejvíce z nich poslali italští, francouzští a britští spotřebitelé. Každý týden je vybrán tzv. příběh týdne, jehož autor dostane produkty značky Nutella zdarma.
K oslavě 50. narozenin je rovněž k vidění televizní kampaň, jenž běží i na českých televizních stanicích. Spot, jenž byl natáčen v Mexiku a v němž so zahráli lidé z celého světa, má být poctou všem fanouškům značky.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.