Autor textu Kateřina Straková
Značka Nutella se nově propojila s pořadem TV Nova Tescoma s chutí, který nám každý všední den přináší praktické rady od gastronomických poradců. V premiérových 16 dílech odvysílaných v období mezi 4. zářím a 19. prosincem se objeví speciálně připravené recepty s Nutellou i soutěž o její produkty.

„Víme, že zájem o jídlo, domácí vaření i pečení se za poslední roky výrazně zvýšil. Důkazem toho je i obliba takových pořadů jako Tescoma s chutí. I proto chceme ve spolupráci s TV Nova ukázat, že Nutella představuje ideální ingredienci, se kterou můžete vytvořit spoustu pokrmů a udělat radost sami sobě i svému okolí,“ vysvětluje brand manažer značky Nutella Petr Chlupáč.
Pokud v pořadu Tescoma s chutí nevyužijí kuchaři Nutellu přímo do pokrmů, bude na obrazovce alespoň v roli pasivního product placementu.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Internetová televize Pecka.TV rozšiřuje programovou nabídku o prémiové
stanice HBO a nové tematické kanály. Novinky mají posílit atraktivitu
služby, která dlouhodobě sází na nízkou cenu a model bez závazků.
Vodafone startuje svou narozeninovou kampaň „Stačí říct“. Ta má
podpořit zákaznický závazek Ask Once, podle nějž stačí klientům sdělit
požadavek jednou a operátor vše vyřeší.
Městský soud v Praze už obdržel návrh provozovatele TV Barrandov na
prohlášení konkurzu. Z dokumentace určené soudu také vyplývá, že
věřitelé v probíhajícím insolvenčním řízení obdrželi necelá dvě
procenta přihlášených pohledávek.