Autor textu Kateřina Straková
O2 TV Sport pokračuje v investicích do vlastní tvorby. V pondělí 18. září v 21 hod. odstartuje už druhá řada její reality show Oktagon.
„Už v minulém roce se nám potvrdilo, že investice do vlastní tvorby a bojových sportů se nám vrací v podobě značného fanouškovského zájmu. Vedle nejlepších českých turnajů a pravidelného magazínu nyní pokračujeme i ve slibované reality show," říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.
Celkem osm dílů reality show Oktagon opět představí příběhy a osudy čtyř českých a čtyř slovenských zápasníků MMA, kteří se budou společně připravovat na finálový zápas, bojovat a žít v jedné vile. Do semifinále postoupí dva nejlepší z každého týmu a následný vrchol proběhne 12. listopadu na závěrečném galavečeru v Bratislavě. Absolutní vítěz získá roční kontrakt ve výši 260 tisíc korun.
Reality show bude možné sledovat na O2 TV Sport na den za 69 korun, a to jak v prohlížeči, tak v aplikaci O2 TV.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Vládní koalice nemá podle ministra kultury Ota Klempíře (Motoristé)
v úmyslu redukci médií veřejné služby a toto téma není na stole.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let zůstávají Chalupáři. Jejich náskok před
Inspektorkou Candice Renoirovou není ale velký.