Autor textu Kateřina Straková
Mobilní operátor O2 se rozhodl poskytovat svým zákazníkům zážitky a emoce spojené s využitím nových technologií. Vydává se tak cestou společností, jako je Apple či Nikon.
Operátor se chce posunout do role inspirátora, který kromě standardní nabídky služeb a mobilních zařízení zprostředkovává zákazníkům další možnosti, jaké nabízejí snadno dostupné mobilní aplikace.
Na svém webu spustil v polovině listopadu novou sekci Inspirace, která je postavena na 16 životních situacích a jejich jednoduchých řešeních, jak ovládat nové technologie, například jak si změřit kalorie, sportovní výkon, jak nastavit teplotu topení na chatě či mít přehled o tom, kde se zrovna nacházejí naši blízcí.
Spolu s tím je spojen i rebranding prodejen v Praze, Liberci a Mladé Boleslavi.
V rebrandovaných prodejnách je umístěno šest interaktivních panelů, které ukazují zmiňovaná technická řešení. Každý z panelů reprezentuje jinou oblast každodenního života, a to konkrétně sport, finance, business, komunikaci, dům a domácí zábavu.
Interaktivní panely v O2 pobočce
Pod kreativní řešením je podepsána slovenská agentura Elite Solutions.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Ecomail zpřístupňuje novou AI funkcionalitu, která propojuje e-mail
marketing s nástroji jako ChatGPT nebo Claude.
Porsche ČR od června znovu rozdělí public relations značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Komunikaci osobních vozů převezme Lenka
Vaňková, PR užitkových vozů povede Magdaléna Skálová, která se vrací
do firmy po rodičovské dovolené.
Televizní služba Sweet TV rozšířila svou nabídku televizních kanálů,
které jsou dostupné bez dalších poplatků.