Autor textu MediaGuru
O2 TV bude v rámci jarní části tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže
Fortuna:ligy vysílat ze studia s novým designem. Zařadí i některé
další inovace.
Sportovní kanály O2 TV Sport a O2 TV Fotbal budou v rámci jarní části tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna:ligy vysílat ze studia s novým designem. Inovací jarního vysílání bude rovněž sestřihová část – Fortuna:liga highlights.
„Naším cílem je přinést divákům kvalitnější servis a pořad uchopit komplexněji, chceme více vše prokombinovat ve spolupráci s experty a reportéry včetně přiblížení zajímavých příběhů," uvedl šéfeditor fotbalu na O2 TV Sport David Sobišek.
Výroba O2 TV Sport se také více zaměří na vybrané šlágry z jarní části ligy. Například duel Sparta vs. Plzeň, který se odehraje v neděli 13. února od 18:00 hodin, se plánuje odvysílat na rekordní počet kamer. O2 TV využije i tzv. steadicamy (kameraman se s kamerou může pohybovat).
Ve vysílání O2 TV také pokračuje fotbalová pondělní talk show Tiki-Taka.
-mav-
# TV # program # O2 TV # sport # vysílání # Fortuna:liga
Autor textu MediaGuru
Nový snímek Nepela přiblíží život slavného krasobruslaře nejen na
ledě, ale i mimo něj. Drama o hledání identity a osobních zápasech uvede
platforma Prima+ 29. dubna.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.