Autor textu Martina Vojtěchovská
Novou obchodní ředitelkou euroAWK se stává Dita Navrátilová, která
střídá Zbyňka Bureše.
V rámci restrukturalizace obchodního oddělní české pobočky euroAWK, působící na trhu venkovní reklamy, nastupuje na pozici sales director Dita Navrátilová, která přichází ze stejné funkce v euroAWK v Bratislavě. Ve funkci tak střídá Zbyňka Bureše.
Hlavními úkoly nového obchodního oddělní mají být přehodnocení a vytváření obchodní a marketingové strategie, posílení pozice euroAWK na českém trhu s venkovní reklamou a využití možných synergií a zkušeností mezi českou a slovenskou sesterskou společností.
"Obchodní politika euroAWK bude i v budoucnosti stavět zejména na dlouhodobé spolupráci s městy a státní správou a snaze nabízet kvalitní reklamní plochy v pečlivě volených lokalitách s vysokou koncentrací pohybu obyvatelstva," uvádí firma ve svém oficiálním oznámení. V České republice nabízí euroAWK 4500 prosvětlených citylight vitrín (CLV) a okolo 3200 bilboardů.
euroAWK Praha je součástí mezinárodní sítě společnosti AWK a firemní skupiny Freund se sídlem v německém Koblenci. Kromě České republiky a Slovenska je euroAWK zastoupena i v Maďarsku a Lotyšsku.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20. hodině byly
v divácké skupině starší 15 let Zázraky přírody. Následovala
Všechnopárty a poté Superlov, který se zároveň stal těsně
nejsledovanějším pořadem v divácké skupině 15–54.
YouTube posiluje svou pozici na globálním trhu streamovacích služeb. Ve
dvaceti zemích překonal v průměrné denní sledovanosti Netflix, a to
především díky rostoucímu sledování na televizních obrazovkách.
Z pohledu tržeb a ziskovosti si ale nadále udržuje prvenství Netflix.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.