Autor textu Martina Vojtěchovská
Nejstarší odborný lyžařský časopis u nás SKI magazín vstupuje letos do své devatenácté sezony se zásadní úpravou grafiky. „Cítili jsme, že náš magazín po téměř dvaceti letech své existence potřebuje víc než pouze drobnou inovaci; proto jsme se rozhodli k radikální změně jeho podoby," uvedl šéfredaktor měsíčníku Ondřej Katz.
Úpravy se dotkly, loga, titulní strany i písma. „Logo SKI magazínu má svoji historii, a proto jsme se v jeho případě rozhodli jen pro drobné úpravy v zaoblení písmen S a K. Naopak zcela nová je typografie uvnitř časopisu," přiblížil ředitel studia DDmen Petr Skácel.
Proměna nového SKI magazínu je jednou z největších, kterou časopis prošel v posledních letech. Týká se i obsahové části. „Důležitá témata dostávají podstatně větší prostor, jde se u nich do hloubky; po celou dobu tvorby nové podoby jsme mysleli na to, aby byl časopis přehledný a měl nádech výjimečnosti," dodává Petr Skácel.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Asociace public relations – APRA vyhlásila vítěze 21. ročníku České
ceny za PR – Lemur. Absolutním vítězem se stalo Britské velvyslanectví
v Praze. Z agentur si nejvíce sošek odnesla Svengali Communications.
Sweet.tv přistoupila k výraznému omezení počtu programů, které
uživatelům poskytovala zcela zdarma v rámci bezplatného balíčku.
První stanicí zaměřenou výhradně na majitele a milovníky domácích
mazlíčků v českém prostředí bude Dog&Cat TV.