Autor textu MediaGuru
Bloomberg Originals je k dispozici jako online program pro televizory
připojené k internetu.
Společnost Bloomberg Media, která je v Česku známá zejména jako provozovatel ekonomického kanálu Bloomberg, rozšířila své portfolio o další značku. Bloomberg Originals je k dispozici jako online program pro televizory připojené k internetu.
Diváci televizní stanice Bloomberg Originals, která je k dispozici například ve streamingové službě Rakuten TV, případně vlastní aplikaci pro Apple TV, se mohou těšit na dokumentární filmy, talk show, živě vysílané pořady nebo video podcasty. Pod novým sloganem „Byznys, jaký jste nikdy neviděli“ uvádí Bloomberg Originals seriály na rozhraní obchodu a kultury. Zabývat se bude i tématy jako změna klimatu, technologie, finance, sport a dalšími.
„Na pozadí 20% růstu příjmů z videa v roce 2022 nadále vidíme silnou poptávku publika po inteligentním obchodním programu a značkové partnery hledající inovativní řešení. Na našich digitálních platformách oslovujeme 100 milionů moderních lídrů měsíčně a založení značky Bloomberg Originals potvrzuje naši vizi dodávat jim originální a kreativní programování,“ uvedl výkonný ředitel Bloomberg Media M. Scott Havens.
-lukpol-
# televize # sport # ekonomika # byznys # finance # Apple TV # smart TV # Rakuten TV # Bloomberg # Bloomberg Originals
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Pod výzvou adresovanou ministrům a poslancům jsou podepsáni převážně ti
radní ČT, kteří se staví proti táboru radních zvolených do Rady ČT
s podporou stávajících vládních stran.