Autor textu MediaGuru
Ogilvy zakládá novou consultingovou divizi. Řídí ji Jiří Jón.
Skupina Ogilvy na českém trhu rozjíždí consultingovou divizi. Do čela Ogilvy Consulting nastupuje Jiří Jón. Věnovat se bude rozvoji byznysových příležitostí pro nové i stávající klienty, a to ve třech oblastech: budování a architektura značek, definování růstových strategií a digitální transformace.
V rámci růstových strategií se tým Ogilvy Consulting zaměří na tvorbu go-to-market a marketingových strategií, nové distribuční modely včetně produktového a service developmentu a vytváření to-end zákaznických řešení.
Pražský tým úzce spolupracuje s globálním týmem Ogilvy Consulting a využívá při své práci know-how z oblasti behaviorálního marketingu a s ním související zákaznické a brandové zkušenosti.
Jiří Jón působí v Ogilvy od roku 2017, původně na pozici senior planner, později jako senior strategic planner. Předtím pracoval v agenturách VCCP a Nydrle. Od roku 2018 vyučuje předmět Úvod do online marketingu na Vysoké škole kreativní komunikace. Studoval obor Reklamy a Chování spotřebitelů na Univerzitě v Murcii v rámci výměnného pobytu, na Boston University získal v oboru reklamy magisterský titul.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Evropa 2 spouští Premium a novou aplikaci. Rádio chce nabídnout poslech bez
reklam i větší kontrolu.
T-Mobile rozšiřuje svoji nabídku o Disney+ a doplňuje tak stávající
možnosti sledování služeb Netflix a HBO Max.
V zájmu dítěte vzniká pro hlavní vysílací čas ČT1 a podle tvůrců má
ambici nabídnout nejen napínavý příběh, ale také otevřít společensky
citlivé téma ochrany dětí a fungování systému sociální péče.