Ondřej Hubatka zakládá marketingovou agenturu Mineli

Na českém trhu vzniká nová marketingová agentura Mineli, za níž stojí dosavadní šéf marketingu značky Sencor Ondřej Hubatka. 

Délka čtení:: 2 min

# Aktuality # Marketing

Ondřej Hubatka zakládá novou marketingovou agenturu Mineli, zdroj: Mineli.

Na český trh vstupuje nová marketingová agentura Mineli. Za jejím vznikem stojí Ondřej Hubatka, který dosud zastával pozici Head of Marketing v globální centrále značky Sencor. Nová agentura staví na propojení budování značky a výkonu.

Ondřej Hubatka působil devět let v agentuře Insighters, z toho posledních pět let jako managing partner. Následně vedl marketingové oddělení společnosti Scott.Weber Workspace, kde se věnoval rozvoji značky, PR a digitální komunikaci. Později nastoupil do role Head of Marketing značky Sencor s přesahem do různých evropských regionů. V Sencoru nadále zůstává v roli externího konzultanta.

Agentura chce svým klientům nabídnout schopnost přirozeně překlenout svět agentur a velkých firem. „Za roky v agentuře i na straně klienta jsem si potvrdil, že nejlepší marketing vzniká ve chvíli, kdy se propojí značka, výkon a byznysový pohled. Mineli zakládám jako agenturu, která nebude nabízet jednotlivé disciplíny izolovaně, ale bude klientům pomáhat skládat marketing do funkčního a srozumitelného celku,“ říká Ondřej Hubatka, zakladatel agentury Mineli, s tím, že vychází z toho, že pevný měsíční paušál dnes nemusí vždy reflektovat skutečnou potřebu klienta. V řadě případů proto místo něj volí podílovou odměnu navázanou na dosažený výsledek a reálný přínos pro klienta.

Mineli začíná s menším interním týmem a skupinou externích specialistů. Její současné působení se soustředí na nastavování strategií pro budování značek, PR komunikaci a výkonnostní digitální marketing.

 

# marketing # agentura # komunikace # PR # digitální marketing # strategie # Ondřej Hubatka

680x100 px Reklama

Guru Weekly

Každé pondělí nejnovější články v Guru Weekly přímo do vaší e-mailové schránky.

Mohlo by vás zajímat