Autor textu MediaGuru
Značka Orbit přichází s formátovou novinkou v podobě žvýkaček Mega.
Podpoří je kampaní.
Novou formátovou novinku uvádí na český trh značka Orbit. Pod názvem Orbit Mega představí produkt ve tvaru kostky, který v sobě má propojit vlastnosti plátkových žvýkaček a klasických dražé.
„Orbit Mega nabízejí měkké žvýkání patřící k plátkovým žvýkačkám, zároveň jsou ale opatřené krustou ve stylu klasických dražé, která zajišťuje dlouhotrvající chuť. Tato zajímavá kombinace by tak mohla přilákat pozornost našich stávajících zákazníků a oslovit i ty nové, kteří hledají v obchodech něco speciálního,“ uvádí k novince brand manažer značky Orbit pro střední Evropu Radovan Veselý.
Novinku, která bude k dostání ve hranaté dóze po 30 kusech ve dvou příchutích Peppermint a Spearmint, podpoří kampaň v rádiu, outdooru, na sociálních sítích a také v místě prodeje. Značka zároveň plánuje Orbit Mega propagovat jako hero produkt v kampaních cílících na žvýkání v autě.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Do nedělního hlavního vysílacího času zařadí TV Nova novou detektivku
v odlehčeném módu.
Pořadem sobotního večera a zároveň celého dne zůstává s 1,2 mil.
diváků starších 15 let Peče celá země. Ve večerním vysílání se
olympijské přenosy dostaly před pořady na velkých komerčních televizích.
V odpoledním vysílání bodoval nejvíce biatlon s jedním milionem
diváků 15+.
Sportovně-hudební festival Spartafest chce na Letenskou pláň pozvat
sparťanskou rodinu, sportovce různých disciplín i jejich fanoušky.