Autor textu Kateřina Straková
Letošní Osobností českého direct marketingu se stal Jiří Schneller, generální ředitel společnosti Aegon. Titulem, který uděluje Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ), jsou osobnosti oceňovány za dlouhodobý přínos oboru.

V prvním ročníku soutěže byl v roce 2009 do directmarketingové síně slávy uveden Luboš Beniak z Reader´s Digest, o rok později Jan Dvořák (IMP, Kosmetika Fleur de Santé), v roce 2011 Evžen Drtina z agentury Wunderman a v roce 2012 se stal osobností Aleš Hýbner z Teleperformance.
Letos ADMEZ poprvé vyhlásil také cenu Naděje českého direct marketingu, která oceňuje ty, kdo se snaží posunout vývoj oboru dopředu. Historicky prvním oceněným se stal Vít Horký, spoluzakladatel a šéf české společnosti Brand Embassy.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
iProspect po necelých čtyřech letech na českém trhu završuje svou
transformaci na plnohodnotnou 360° agenturu a do jejího čela se nově staví
Katarína Krajkovičová.
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 byl v divácké
skupině starší 15 let seriál Kamarádi. Následovalo Vyprávěj, které
zároveň zaznamenalo nejvyšší sledovanost v 15–54.
Billa zahajuje novou věrnostní kampaň, v rámci které lze nálepky za
nákupy proměnit za plyšové mimoně ve fotbalových dresech za
zvýhodněnou cenu.