Autor textu MediaGuru
Společnost Panasonic si na plánování komunikačních strategií a podpory
marketingových kampaní zvolila agenturu Native PR.
Ve výběrovém řízení na nového poskytovatele služeb PR si společnost Panasonic Česká a Slovenská republika vybrala agenturu Native PR. Ta od 1. srpna poskytuje firmě služby v oblasti media relations, plánování komunikačních strategií a podpory marketingových kampaní na českém a slovenském trhu.
„Věříme, že agentura přijde s novým pojetím externí komunikace, které povede k posílení pozice značky Panasonic a jejích produktů na trhu spotřební elektroniky. Očekáváme kreativní nápady a netradiční přístupy v produktové komunikaci i výraznější podporu našich inovativních korporátních témat,“ uvedl Martin Jedlička, marketingový ředitel společnosti Panasonic pro ČR a SR.
„Do komunikace značky Panasonic chceme přinést svěží vítr a podívat se na tradiční produktová témata novou optikou. Vedle oborových titulů se chceme zaměřit na profilaci Panasonicu ve všeobecných a lifestylových médiích, a posílit tak vnímání značky jako špičkového světového brandu,“ popsala Kateřina Matásková, Managing Director Native PR, jež povede tým specialistů na straně agentury.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pondělního večera zůstává s více než
milionem diváků starších 15 let seriál Místo zločinu Zlín.
Novou strategickou ředitelkou agentury Topic PR se stává Jana Pečenková.
Obchodní podíl společnosti Servis-24, pod kterou patří i držitel
vysílací licence TV Barrandov, slouží jako zástava za úvěr.