Autor textu MediaGuru
Společnost Pandora převedla podobu svých ambasadorů z řad celebrit do
animovaného světa.
Šperkařská značka Pandora spouští svou vánoční kampaň, v níž sází na animovaný krátký film s názvem „One Lovely Day“. Jejím cílem je „šířit sváteční náladu, lásku a radost z obdarovávání“ a připomenout, jak je důležité se potkávat.
K přípravě spotu se značka spojilo se svými ambasadory z řad celebrit, jako je Millie Bobby Brown, Halimu Aden, Georgii May Jagger či Coco & Breezy, které ve spolupráci s Andy Baker Studios převedla do animovaného světa, v němž projíždí na saních Los Angeles, New York, Londýn, Šanghaj či Austrálii. Krátký film kombinuje animované prvky s reálnými záběry, zároveň ztvárňuje i kolekci Pandora Timeless, jež byla nedávno uvedena na trh.
„Všichni víme, že letošní svátky budou asi velmi neobvyklé a některé rodiny nebudou moci být spolu. Proto jsme chtěli zdůraznit, že bez ohledu na to, v jaké části světa se právě nacházíte, můžete slavit s těmi, které máte rádi, a ukázat jim, jak moc vám na nich záleží,“ popisuje Carla Liuni, marketingová ředitelka značky Pandora.
-stk-
# vánoční kampaň # Pandora # šperky # krátký film # animovaný film
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.