Autor textu MediaGuru
Gabriela Partyšová a Aleš Lehký se vracejí do pořadu Snídaně s Novou.
Společně jej budou moderovat od 20. července.
Od pondělí 20. července se v pořadu Snídaně s Novou objeví nová moderátorská dvojice ve složení Gabriela Partyšová a Aleš Lehký. V uvádění ranního pořadu se budou střídat s dvěma dalšími páry – Kristinou Kloubkovou a Pavlem Svobodou nebo Nikolou Čechovou (Shopaholic Nicol) a Milanem Peroutkou.
Pro Partyšovou ani pro Lehkého nejde ve Snídani s Novou o premiéru. Gabriela Partyšová uváděla tento pořad s Pavlem Svobodou a Aleš Lehký s Ivetou Kořínkovou.
Jak už jsme informovali na začátku června, z moderování pořadu naopak odešli manželé Zorka a Miroslav Hejdovi.
-mav-
# TV Nova # Snídaně s Novou # Gabriela Partyšová # Aleš Lehký # moderace
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.