Autor textu MediaGuru
Pecka.TV přidává od dnešního dne možnost přeskakování reklam ve
zpětném zhlédnutí na stanicích skupina Prima.
Do nového balíčku Pro šest, který televizní služba Pecka.TV uvedla začátkem července, přidává od pondělí 1. září funkci, která umožňuje automatické přetáčení reklam na všech kanálech skupiny Prima (při zpětném sledování). Uvedla, že tak činí bez dalších poplatků. Divákům tak umožní přeskakovat reklamy v základní ceně balíčku bez příplatku za dodatečnou službu.
„Divácký komfort je pro nás klíčový. Možnost přeskakovat reklamy na Primě v balíčku Pro šest považujeme za zásadní posun, díky kterému si diváci užijí své oblíbené pořady bez zbytečného čekání a na až šesti zařízeních současně,“ říká Matěj Čičák, marketingový ředitel Pecka.TV.
Balíček Pro šest obsahuje celkem 162 kanálů, které je možné je sledovat až na šesti zařízeních. Diváci dostanou za 599 Kč spektrum základních, filmových, dokumentárních i sportovních kanálů a nově také bez reklam na Primě.
-mav-
# TV # reklama # TV Prima # FTV Prima # IPTV # zpětné zhlédnutí # přeskakování reklamy # Pecka TV
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Pod výzvou adresovanou ministrům a poslancům jsou podepsáni převážně ti
radní ČT, kteří se staví proti táboru radních zvolených do Rady ČT
s podporou stávajících vládních stran.