Autor textu MediaGuru
Značka Pells, jež prochází rebrandingem, vyzývá cyklistickou komunitu k „odvaze, dobrodružství i překonávání sebe sama".
Česká cyklistická značka Pells vytvořila nové brandové video se svou ambasadorkou Evou Adamczykovou. Vyzývá v něm cyklistickou komunitu k odvaze, objevování nových míst, nezapomenutelným dobrodružstvím a překonávání sebe sama.
„Pells nabral nový směr a toto DNA značky se promítá i do nového brandového videa,“ říká Ondřej Šimko, marketingový manažer značky Pells, a dodává: „Příběh videa je postavený na tom, že nezáleží na tom, jestli jste silničář, nebo MTB rider. Ta vášeň pro kolo je stejná. Do videa jsme chtěli propsat i to, že vždycky stojí za to znovu vstát a jet dál. I když to bolí. A inspirovat tím i své okolí.“ Právě tuto myšlenku ve videu ztělesňuje Eva Adamczyková.
Video se natáčelo v italském Finale Ligure ve spolupráci s týmem Martina Bernarda.
-stk-
# video # rebranding # cyklistika # Eva Adamczyková # Pells # brandové video
Autor textu MediaGuru
Nový seriál České televize Filter scenáristy a režiséra Davida Semlera
bude mít světovou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu
Karlovy Vary.
Soutěž efektivity marketingové komunikace Effie Awards Czech Republic
vstupuje do svého 29. ročníku. Asociace komunikačních agentur (AKA) letos
zavádí novou kategorii pro B2B produkty a služby a zároveň zpřesňuje
podmínky hodnocení digitálních kampaní.
Upozornění: Provozovatel MediaGuru.cz, společnost PHD, je řádným odběratelem dat ATO, která jsou chráněna § 88 a násl. autorského zákona č. 121/2000 Sb. v platném znění. Přejímání těchto dat a jejich další šíření bez souhlasu PHD je výslovně zakázáno.