Autor textu MediaGuru
Penny letos opět spouští hru pro své zákazníky. Hrát se bude o ceny
v celkové hodnotě přes pět milionů korun.
Obchodní řetězec Penny startuje i letos svou věrnostní hru. Od 31. března do 27. dubna bude možné soutěžit o ceny v celkové hodnotě přes pět milionů korun, a to o deset dárkových karet v hodnotě 10 tisíc korun, knížky s kupony v hodnotě tisíc korun a více než 280 tisíc produktů a věcných cen.
Soutěž probíhá na microsite www.pennyhra.cz, kde je možné vytočit tři stejné symboly. Z jednoho telefonního čísla lze hrát základní hru jednou denně. Soutěžící, kteří se zaregistrují prostřednictvím své digitální karty Moje Penny, pak mohou hrát prémiovou hru o dárkové kupóny v hodnotě tisíc korun nebo jeden z deseti dárkových poukazů na nákup v hodnotě 10 tisíc korun.
-stk-
# soutěž # hra # Penny Market # věrnostní kampaň # Penny # věrnostní hra
Autor textu MediaGuru
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.