Autor textu MediaGuru
Prací prostředek Persil spojuje ikonickou postavu „bílé dámy“ a svůj
nejnovější produkt Persil Discs.
Prací prostředek Persil spojuje ikonickou postavu „bílé dámy“ a svůj nejnovější produkt Persil Discs. Spojení historie a inovace se objevilo v projektu časopisu Vogue CS, který na džínové bundy dodal umělecké koláže v rámci Vogue art projektu.
„Lady Persil, jak interně označujeme bílou dámu, je s Persilem velmi silně spojena už od samých začátků. Když ve 20. letech minulého století vznikla, byla to opravdu přelomová událost. Proto jsme ji chtěli touto kampaní znovu zviditelnit a vzdát hold, spojit tradici s inovací,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová ředitelka divize pracích a čisticích prostředků společnosti Henkel ČR.
Vogue art projekt letos počtvrté vytváří oblečení se svými uměleckými kolážemi. Pravidelně na projektu spolupracuje s různými společnostmi. Džínovou bundu s bílou dámou Persilu, bylo možné získat v soutěži na Vogue.cz.
„V designu speciálně vytvořeném pro tento projekt jsme nenásilnou formou vložili do historického vizuálu naši největší inovaci – čtyřkomorové prací kapsle Persil Discs 4v1,“ dodal Marek Jedinák, senior brand manager v divizi pracích a čisticích prostředků společnosti Henkel ČR.
-mav-
# Vogue CS # Henkel ČR # Persil # Vogue art # Persil Discs
Autor textu MediaGuru
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.